Seiko Chronograph WR100M SSB403P1
- Dodaj recenzję:
- Kod produktu: 32627
- Producent: Seiko

- Kod producenta: 4954628240743
- Dostępność: Brak, zapytaj o dostępność
Negocjuj cenę!
-
Najniższa cena z ostatnich 30dni: 1 400,00 zł
1 250,00 zł - 1 250,00 zł
-
-

Darmowa wysyłka!*Inpost przy zakupie powyżej 200 zł.
*GLS przy zakupie powyżej 300 zł
| Mechanizm: | Kwarcowy |
| Koperta: | Stal |
| Rodzaj mocowania: | Pasek |
| Pasek: | Materiałowy typu NATO |
| Zapięcie: | Sprzączka |
| Kolor koperty: | Srebrny |
| Kształt koperty: | Okrągła |
| Kolor paska: | Czarny, Czerwony, Szary |
| Płeć: | Męski |
| Styl: | Sportowy |
| Wodoszczelność: | 100 m |
| Funkcje: | Chrongraph, Datownik |
| Szkło: | hardlex - mineralne utwardzane |
| Kolor tarczy: | Szary |
| Szerokość koperty: | 41 mm |
| Grubość koperty: | 12 mm |
| Wskazanie czasu: | Analogowe |
| Pochodzenie: | Japońskie |
| Gwarancja: | 2 lata |
Skracanie bransolet do zakupionych zegarków - Gratis!
Wykonujemy również grawerowanie na zegarkach i biżuterii, powyżej 950 zł. - Gratis!
* Grawer wykonywany jest po odnotowaniu wpłaty za zamówiony zegarek
