Diesel DZ4323
- Dodaj recenzję:
- Kod produktu: 16012
- Producent: Diesel

- Dostępność: W magazynie, wysyłka 24 godz.
Negocjuj cenę!
- Cena katalogowa: 1 290,00 zł
- Rabat: -387,00 zł (30 %)
- 903,00 zł
-
Darmowa wysyłka!
*Inpost przy zakupie powyżej 200 zł.
*GLS przy zakupie powyżej 300 zł
- 903,00 zł
-
-

Diesel DZ4323 stylowy zegarek dużych rozmiarów dla mężczyzn zasilany kwarcowym mechanizmem. Stalową obudowę zegarka pokrywa powłoka PVD w kolorze czarnym. Do Zegarka przymocowano czarny pasek ze skóry zapinany na sprzączkę. Posiada ciemny cyferblat z chronographem i datownikiem. Wyposażony w szkło mineralne. Wodoodporność 10 ATM, co oznacza, że można pływać,
OPAKOWANIE:
Oryginalne pudełko, międzynarodowa karta gwarancyjna oraz instrukcja w j.Polskim
GWARANCJA:
2 lata gwarancji od Polskiego dystrybutora
Diesel DZ4323
| Mechanizm: | Kwarcowy |
| Koperta: | Stal |
| Rodzaj mocowania: | Pasek |
| Pasek: | Skóra naturalna |
| Zapięcie: | Sprzączka |
| Kolor koperty: | Czarny |
| Kształt koperty: | Okrągła |
| Zakręcany dekiel: | Tak |
| Kolor paska: | Czarny |
| Płeć: | Unisex |
| Styl: | Fashion / modowy |
| Wodoszczelność: | 100 m |
| Funkcje: | Datownik, Stoper |
| Szkło: | Mineralne |
| Kolor tarczy: | Czarny |
| Szerokość koperty: | 52 mm |
| Grubość koperty: | 14 mm |
| Wskazanie czasu: | Analogowe |
| Pochodzenie: | Amerykańskie |
| Gwarancja: | 2 lata |
Skracanie bransolet do zakupionych zegarków - Gratis!
Wykonujemy również grawerowanie na zegarkach i biżuterii, powyżej 950 zł. - Gratis!
* Grawer wykonywany jest po odnotowaniu wpłaty za zamówiony zegarek

