Certina C034.455.16.050.00
- Dodaj recenzję:
- Kod produktu: 32076
- Producent: Certina

- Kod producenta: 7612307147994
- Dostępność: W magazynie, wysyłka 24 godz.
Negocjuj cenę!
-
Najniższa cena z ostatnich 30dni: 2 540,00 zł
1 778,00 zł -
Darmowa wysyłka!
*Inpost przy zakupie powyżej 200 zł.
*GLS przy zakupie powyżej 300 zł
- 1 778,00 zł
-
-

| Mechanizm: | Kwarcowy |
| Koperta: | Stal |
| Rodzaj mocowania: | Pasek |
| Pasek: | Skóra naturalna |
| Zapięcie: | Motylkowe |
| Kolor koperty: | Srebrny |
| Szerokość paska/bransolety: | 20 mm |
| Kształt koperty: | Okrągła |
| Kolor paska: | Brązowy |
| Płeć: | Męski |
| Styl: | Klasyczny, Luksusowy |
| Wodoszczelność: | 100 m |
| Funkcje: | COSC Chronometr, Datownik, Podwójny czas |
| Szkło: | Szafirowe |
| Kolor tarczy: | Czarny |
| Szerokość koperty: | 41 mm |
| Grubość koperty: | 11 mm |
| Wskazanie czasu: | Analogowe |
| Pochodzenie: | Szwajcarskie |
| Gwarancja: | 2 lata |
Skracanie bransolet do zakupionych zegarków - Gratis!
Wykonujemy również grawerowanie na zegarkach i biżuterii, powyżej 950 zł. - Gratis!
* Grawer wykonywany jest po odnotowaniu wpłaty za zamówiony zegarek


