Zegarek M&M 5344.21
- Dodaj recenzję:
- Kod produktu: 10184
- Producent: M&M

- Kod producenta: 10184
- Dostępność: W magazynie, wysyłka 24 godz.
Negocjuj cenę!
-
Najniższa cena z ostatnich 30dni:
649,00 zł - 649,00 zł
-
-

Darmowa wysyłka!*Inpost przy zakupie powyżej 200 zł.
*GLS przy zakupie powyżej 300 zł
Zegarek M&M 5344.21
| Mechanizm: | Kwarcowy |
| Koperta: | Stal |
| Rodzaj mocowania: | Pasek |
| Szerokość paska: | 16 mm |
| Zapięcie: | Sprzączka |
| Kolor koperty: | Srebrny |
| Długość całkowita: | 18 cm |
| Kształt koperty: | Okrągły |
| Kolor paska: | Czarny |
| Płeć: | Damski |
| Styl: | Klasyczny |
| Wodoszczelność: | 30 m |
| Szkło: | Mineralne |
| Kolor tarczy: | Czarny |
| Szerokość koperty: | 30 mm |
| Grubość koperty: | 6.3 mm |
| Wskazanie czasu: | Analogowe |
| Pochodzenie: | Swiss |
| Gwarancja: | 2 lata |
Zegarek pochodzi ze starszej kolekcji,
możliwe są drobne ryski na kopercie i pasku od podstawki oraz oglądania przez klientów.
Skracanie bransolet do zakupionych zegarków - Gratis!
Wykonujemy również grawerowanie na zegarkach i biżuterii, powyżej 950 zł. - Gratis!
* Grawer wykonywany jest po odnotowaniu wpłaty za zamówiony zegarek
