Swatch INFINITAMENTE YMS4007
- Dodaj recenzję:
- Kod produktu: 354
- Producent: Swatch
- Dostępność: W magazynie, wysyłka 24 godz.
Negocjuj cenę!
-
Najniższa cena z ostatnich 30dni: 550,00 zł
325,00 zł -
Darmowa wysyłka!
*Inpost przy zakupie powyżej 200 zł.
*GLS przy zakupie powyżej 300 zł
- 325,00 zł
-
-

Swatch INFINITAMENTE YMS4007
| Mechanizm: | Kwarcowy, Eta Swiss made |
| Koperta: | Aluminium |
| Rodzaj mocowania: | Pasek |
| Pasek: | Skóra |
| Zapięcie: | Sprzączka |
| Kolor koperty: | Aluminium |
| Kształt koperty: | Okrągła |
| Funkcje : | stoper, datownik |
| Płeć: | Damski |
| Styl: | Klasyczny |
| Wodoszczelność: | 30 m |
| Szkło: | Akrylowe |
| Kolor tarczy: | srebrny |
| Szerokość koperty: | 34.5 mm |
| Grubość koperty: | 12 mm |
| Wskazanie czasu: | Analogowe |
| Pochodzenie: | Szwajcarskie |
| Gwarancja: | 2 lata |
Zegarek pochodzi z ekspozycji i jest ze starszej kolekcji, możliwe są lekkie zarysowania, odbarwienia paska i koperty.
Skracanie bransolet do zakupionych zegarków - Gratis!
Wykonujemy również grawerowanie na zegarkach i biżuterii, powyżej 950 zł. - Gratis!
* Grawer wykonywany jest po odnotowaniu wpłaty za zamówiony zegarek


