Swatch TIDINGS OF JOY SO28Z126
- Dodaj recenzję:
- Kod produktu: 33166
- Producent: Swatch
- Kod producenta: 7610522876538
- Dostępność: W magazynie, wysyłka 24 godz.
Negocjuj cenę!
- Cena katalogowa: 425,00 zł
- Rabat: -63,75 zł (15 %)
- 361,25 zł
-
Darmowa wysyłka!
*Inpost przy zakupie powyżej 200 zł.
*GLS przy zakupie powyżej 300 zł
- 361,25 zł
-
-

Swatch TIDINGS OF JOY SO28Z126
| Mechanizm: | Kwarcowy |
| Koperta: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj mocowania: | Pasek |
| Pasek: | Tworzywo sztuczne |
| Zapięcie: | Sprzączka |
| Kolor koperty: | Niebieski |
| Kształt koperty: | Okrągła |
| Kolor paska: | Biały, Niebieski |
| Płeć: | Damski |
| Styl: | Klasyczny |
| Wodoszczelność: | 30 m |
| Szkło: | Haselitowe |
| Kolor tarczy: | Biały, Niebieski |
| Szerokość koperty: | 34 mm |
| Grubość koperty: | 8 mm |
| Wskazanie czasu: | Analogowe |
| Pochodzenie: | Szwajcarskie |
| Gwarancja: | 2 lata |
Skracanie bransolet do zakupionych zegarków - Gratis!
Wykonujemy również grawerowanie na zegarkach i biżuterii, powyżej 950 zł. - Gratis!
* Grawer wykonywany jest po odnotowaniu wpłaty za zamówiony zegarek
