Timex TW2V68300
- Dodaj recenzję:
- Kod produktu: 33515
- Producent: Timex

- Kod producenta: 194366246803
- Dostępność: Brak, zapytaj o dostępność
Negocjuj cenę!
-
Najniższa cena z ostatnich 30dni: 759,00 zł
595,00 zł -
Darmowa wysyłka!
*Inpost przy zakupie powyżej 200 zł.
*GLS przy zakupie powyżej 300 zł
- 595,00 zł
-
-

Legacy Day and Date 36mm
| Mechanizm: | Kwarcowy |
| Koperta: | Stal |
| Rodzaj mocowania: | Bransoleta |
| Bransoleta: | Stal |
| Zapięcie: | na zatrzask |
| Kolor koperty: | Złoty |
| Kształt koperty: | Okrągła |
| Kolor bransolety: | Złoty |
| Płeć: | Damski |
| Styl: | Klasyczny |
| Wodoszczelność: | 50 m |
| Funkcje: | Multi datownik |
| Szkło: | Mineralne |
| Kolor tarczy: | Beżowy |
| Szerokość koperty: | 36 mm |
| Grubość koperty: | 9 mm |
| Wskazanie czasu: | Analogowe |
| Pochodzenie: | Amerykańskie |
| Gwarancja: | 2 lata |
Skracanie bransolet do zakupionych zegarków - Gratis!
Wykonujemy również grawerowanie na zegarkach i biżuterii, powyżej 950 zł. - Gratis!
* Grawer wykonywany jest po odnotowaniu wpłaty za zamówiony zegarek

