Lotus 15272/2
- Dodaj recenzję:
- Kod produktu: 10192
- Producent: Lotus

- Kod producenta: 8590588601352
- Dostępność: W magazynie, wysyłka 24 godz.
Negocjuj cenę!
-
Najniższa cena z ostatnich 30dni:
370,00 zł -
Darmowa wysyłka!
*Inpost przy zakupie powyżej 200 zł.
*GLS przy zakupie powyżej 300 zł
- 370,00 zł
-
-

Lotus 15272/2
| Mechanizm: | Kwarcowy |
| Koperta: | Stal |
| Rodzaj mocowania: | Bransoleta |
| Bransoleta: | Stal |
| Zapięcie: | Motylkowe |
| Kolor koperty: | Srebrny |
| Szerokość paska/bransolety: | 14 mm |
| Kształt koperty: | Prostokątny |
| Kolor bransolety: | Srebrny |
| Płeć: | Damski |
| Styl: | Klasyczny |
| Wodoszczelność: | 30 m |
| Szkło: | Mineralne |
| Kolor tarczy: | Perłowy |
| Szerokość koperty: | 18 mm |
| Grubość koperty: | 8 mm |
| Waga: | 72.00 gr. |
| Wskazanie czasu: | Analogowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
Skracanie bransolet do zakupionych zegarków - Gratis!
Wykonujemy również grawerowanie na zegarkach i biżuterii, powyżej 950 zł. - Gratis!
* Grawer wykonywany jest po odnotowaniu wpłaty za zamówiony zegarek

