Festina Timeless Chronograph 20463/1
- Dodaj recenzję:
- Kod produktu: 34328
- Producent: Festina

- Kod producenta: 8430622748035
- Dostępność: W magazynie, wysyłka 24 godz.
Negocjuj cenę!
-
Najniższa cena z ostatnich 30dni:
739,00 zł -
Darmowa wysyłka!
*Inpost przy zakupie powyżej 200 zł.
*GLS przy zakupie powyżej 300 zł
- 739,00 zł
-
-

Festina Chrono Sport F20463/1 to masywny chronograf utrzymany w srebrnej stylistyce, wyposażony w mechanizm kwarcowy z datownikiem i funkcją stopera. Jasna tarcza z subtarczami została połączona ze stalową kopertą i bransoletą, tworząc nowoczesny model o sportowym charakterze. Wodoszczelność 100 metrów oraz czytelny układ wskazań sprawiają, że zegarek dobrze sprawdza się podczas codziennego użytkowania i aktywnego dnia.
| Mechanizm: | Kwarcowy |
| Koperta: | Stal |
| Rodzaj mocowania: | Bransoleta |
| Bransoleta: | Stal |
| Zapięcie: | Na zatrzask z zabezpieczeniem |
| Kolor koperty: | Srebrny |
| Kształt koperty: | Okrągła |
| Kolor bransolety: | Srebrny |
| Płeć: | Męski |
| Styl: | Sportowy |
| Wodoszczelność: | 100 m |
| Funkcje: | Chrongraph, Datownik |
| Szkło: | Mineralne |
| Kolor tarczy: | Srebrny |
| Szerokość koperty: | 45 mm |
| Grubość koperty: | 12 mm |
| Wskazanie czasu: | Analogowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
Festina Chrono Sport F20463/1 wyróżnia się dynamiczną stylistyką i sportowym charakterem, który doskonale podkreśla nowoczesny design modelu. Wyraziste detale oraz dopracowana tarcza sprawiają, że zegarek świetnie prezentuje się na nadgarstku.
Zegarek produkowany jest przez markę Festina, cenioną za funkcjonalne i stylowe czasomierze inspirowane europejskim wzornictwem.
Producent udziela 2-letniej gwarancji.
Model zapakowany jest w eleganckie, oryginalne pudełko Festina.
Skracanie bransolet do zakupionych zegarków - Gratis!
Wykonujemy również grawerowanie na zegarkach i biżuterii, powyżej 950 zł. - Gratis!
* Grawer wykonywany jest po odnotowaniu wpłaty za zamówiony zegarek
