Festina The Originals 20330/A
- Dodaj recenzję:
- Kod produktu: 34327
- Producent: Festina

- Kod producenta: 8430622823688
- Dostępność: W magazynie, wysyłka 24 godz.
Negocjuj cenę!
-
Najniższa cena z ostatnich 30dni:
899,00 zł -
Darmowa wysyłka!
*Inpost przy zakupie powyżej 200 zł.
*GLS przy zakupie powyżej 300 zł
- 899,00 zł
-
-

Festina The Originals 20330/A
| Mechanizm: | Kwarcowy |
| Koperta: | Stal |
| Rodzaj mocowania: | Pasek |
| Pasek: | Tworzywo |
| Zapięcie: | Sprzączka |
| Kolor koperty: | Srebrny |
| Kształt koperty: | Okrągła |
| Kolor paska: | Srebrny |
| Płeć: | Męski |
| Styl: | Sportowy |
| Wodoszczelność: | 100 m |
| Funkcje: | Chrongraph, Datownik |
| Szkło: | Mineralne |
| Kolor tarczy: | Niebieski |
| Szerokość koperty: | 49 mm |
| Grubość koperty: | 13 mm |
| Wskazanie czasu: | Analogowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
Skracanie bransolet do zakupionych zegarków - Gratis!
Wykonujemy również grawerowanie na zegarkach i biżuterii, powyżej 950 zł. - Gratis!
* Grawer wykonywany jest po odnotowaniu wpłaty za zamówiony zegarek
