Certina DS Action GMT Powermatic C032.929.11.051.00
- Dodaj recenzję:
- Kod produktu: 33289
- Producent: Certina

- Kod producenta: 33289
- Dostępność: W magazynie, wysyłka 24 godz.
Negocjuj cenę!
-
Najniższa cena z ostatnich 30dni:
5 520,00 zł -
Darmowa wysyłka!
*Inpost przy zakupie powyżej 200 zł.
*GLS przy zakupie powyżej 300 zł
- 5 520,00 zł
-
-

Certina DS Action GMT Powermatic C032.929.11.051
| Mechanizm: | Mechaniczny automatyczny Powermatic 80 |
| Koperta: | Stal |
| Rodzaj mocowania: | Bransoleta |
| Bransoleta: | Stal |
| Zapięcie: | na zatrzask |
| Kolor koperty: | Srebrny |
| Szerokość paska/bransolety: | 20 mm |
| Kształt koperty: | Okrągła |
| Zakręcany dekiel: | Tak |
| Zakręcana koronka: | Tak |
| Kolor bransolety: | Srebrny |
| Płeć: | Męski |
| Styl: | Sportowy |
| Wodoszczelność: | 200 m |
| Funkcje: | System DS, podwójne zabezpieczenie koronki przeciw wilgoci, Datownik, GMT -drugi czas, Indeksy pokryte warstwą Super-LumiNova, Obrotowy bezel |
| Szkło: | antyreflexowa powłoka, Szafirowe |
| Kolor tarczy: | Czarny |
| Szerokość koperty: | 41 mm |
| Grubość koperty: | 14 mm |
| Wskazanie czasu: | Analogowe |
| Pochodzenie: | Szwajcarskie |
| Gwarancja: | 3 lata |
Skracanie bransolet do zakupionych zegarków - Gratis!
Wykonujemy również grawerowanie na zegarkach i biżuterii, powyżej 950 zł. - Gratis!
* Grawer wykonywany jest po odnotowaniu wpłaty za zamówiony zegarek
