Casio MWD-110HB-1BVEF
- Dodaj recenzję:
- Kod produktu: 34059
- Producent: Casio

- Kod producenta: 4549526374678
- Dostępność: Brak, zapytaj o dostępność
Negocjuj cenę!
-
Najniższa cena z ostatnich 30dni:
259,00 zł -
Darmowa wysyłka!
*Inpost przy zakupie powyżej 200 zł.
*GLS przy zakupie powyżej 300 zł
- 259,00 zł
-
-

| Mechanizm: | Kwarcowy |
| Koperta: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj mocowania: | Pasek |
| Pasek: | Tworzywo sztuczne |
| Zapięcie: | Sprzączka |
| Maksymalny obwód: | 20 cm |
| Kolor koperty: | Czarny |
| Szerokość paska/bransolety: | 20 mm |
| Kształt koperty: | Okrągła |
| Kolor paska: | Czarny |
| Płeć: | Męski |
| Styl: | Sportowy |
| Wodoszczelność: | 100 m |
| Szkło: | Akrylowe |
| Kolor tarczy: | Czarny |
| Szerokość koperty: | 47 mm |
| Grubość koperty: | 12 mm |
| Wskazanie czasu: | Cyfrowe, stoper, alarm, druga strefa czasowa |
| Pochodzenie: | Japońskie |
| Gwarancja: | 3 lata |
Skracanie bransolet do zakupionych zegarków - Gratis!
Wykonujemy również grawerowanie na zegarkach i biżuterii, powyżej 950 zł. - Gratis!
* Grawer wykonywany jest po odnotowaniu wpłaty za zamówiony zegarek
