Atlantic Seabase Chronograph 64452.41.51R
- Dodaj recenzję:
- Kod produktu: 34047
- Producent: Atlantic

- Kod producenta: 5904329981000
- Dostępność: Brak, zapytaj o dostępność
Negocjuj cenę!
- Cena katalogowa: 2 095,00 zł
- Rabat: -419,00 zł (20 %)
- 1 676,00 zł
-
Darmowa wysyłka!
*Inpost przy zakupie powyżej 200 zł.
*GLS przy zakupie powyżej 300 zł
- 1 676,00 zł
-
-

Atlantic Seabase Chronograph 64452.41.51R
| Mechanizm: | Kwarcowy |
| Koperta: | Stal |
| Rodzaj mocowania: | Pasek |
| Pasek: | Skóra naturalna |
| Zapięcie: | Sprzączka |
| Maksymalny obwód: | 20 cm |
| Kolor koperty: | Srebrny |
| Szerokość paska/bransolety: | 20 mm |
| Kształt koperty: | Okrągła |
| Kolor paska: | Brązowy |
| Płeć: | Męski |
| Styl: | Klasyczny |
| Wodoszczelność: | 50 m |
| Funkcje: | Chrongraph, Datownik, Stoper |
| Szkło: | Szafirowe |
| Kolor tarczy: | Niebieski |
| Szerokość koperty: | 42 mm |
| Grubość koperty: | 10 mm |
| Wskazanie czasu: | Analogowe |
| Pochodzenie: | Szwajcarskie |
| Gwarancja: | 2 lata |
Skracanie bransolet do zakupionych zegarków - Gratis!
Wykonujemy również grawerowanie na zegarkach i biżuterii, powyżej 950 zł. - Gratis!
* Grawer wykonywany jest po odnotowaniu wpłaty za zamówiony zegarek
